The Session day

20. června 2010 v 23:24 | MGN |  Personal daily news
Tak. Každý půlrok je Exil Session - v rámci možností slavná (a jediná) akce naší školy. Pokaždé se koná v Chlívě, což bych možná rači ani nepopisovala Letos jsem šla vůbec poprvé "sama", pokud teda nepočítám kamarádky.
FiHa


Nejdřív jsem měla v plánu vyfotit naše oblečení, ale nejdřív nebyla příležitost a pak už ani světlo, takže zůstalo u tradičních WC fotek:D a jiných. Mimochodem ještě nikdy sem si akci tak neužila, a taxem se snad nikdy nevytančila, prostě FiHa a ten band Peti Rogowského, co nevím, jaxe jmenuje:D, budou jednou velice slavní:) K absolutnímu štastí mi tam sice chybělo jedno malé "Hi.", ale i tak absolutně úžasné. Potkala jsem mnoho známých, mé staré známosti:)) a naštěstí letos nikoho z profesorského sboru (tímto určitému učiteli děkuji, že se letos zapoměl dostavit:)) Bylo velmi velmi fajn.) Čím to asi bylo?


Tradiční FiHa na Exil Sessionu bodovala. Vytančily sme se na nich jako nikdy:)Jedna z nejlepších od FíííííHy:)

S mojí party sestrou:)
Se sister sme protančily botky. Fakt vím, na co jsem si vzala Conversky, jinak bych asi umřela, docela se divím, že moje H&M sako přežilo bez poskvrny:))
já, Monika, Anička
S kočkama Mončou a Aničkou v Chlívě. Někdy mezi zpíváním Every me and every you od Placebo a mou výjimečnou dávkou nikotinu:) Už se těším na zimní Session!
Tak to máme za sebou moji sobotu 19.6.2010 a teď dnešek!! Pominu fakt, že jsem vstávala v půl jedné odpoledne a obědvala v půl paté:D Krásně se dospala celý školou zaplněný týden:)) Jela jsem na večerní nakupování vyhlídnutých a dokonalých bot. K tomu sem narazila na legíny do půli lýtek. Ty se tu určitě obejví u nějakého oblečku:)
Gladiátory
Moje nové božské gumové gladiátorky. Už se těším, až bude dostatečně teplo!
 (F&F black plastic gladiators)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama