Srpen 2010

Dilemme de Paris

31. srpna 2010 v 22:16 | MGN |  And my support goes to..
Tak podzim je tu definitivně. Včera v Praze 10 stupňů, dneska v Ostravě už snad mínus:D Na vlastní kůži jsem si dneska při posledním letošním prázdninovém srazu s kámoškama vyzkoušela, jak dobrý nápad byl obléct si jen legíny s džínovou košilí. Měla jsem sice koženou bundu a leopardí gumáky, ale v tom vážně teplo nebylo:D Taxe na to podívejte..

Košile a la Vanessa Hudgens

My mum's vintage shirt, Topshop lether belt, H&M bracelet, Mango leggins, vintage army brooch


Zářijové ELLE s trikem od Jakuba POLANKY!!

21. srpna 2010 v 20:53 | MGN |  And my support goes to..
Včera sem si zaběhla pro nové Elle a večer listovala, pročítala a našla dvojstranu odkazující na příští vydání, podle které najdeme přibalený (kupodivu) hodnotný dárek! Triko Jakub Polanka! Pokud jste o něm vživotě neslyšeli, doporučuju si rovnou koupit zmíněné Elle - nejen, že tam najdete jeho prví publikovanou fotografii, na které mu to vážně sluší (ve zmíněné dvojstraně je uprostřed sympatický mladík s popiskem JAKUB - módní návrhář;)), ale taky je tam na několik stran fashionstory, ve které obléká modelku Dree Hamingway, známou pravnučku ještě známějšího Ernesta Hamingwaye.
Jakub Polanka

Vintage a staromódní styl (zamilováno)

19. srpna 2010 v 20:49 | MGN |  And my support goes to..
Je srpen, k podzimu máme stále blíž a blíž a, ikdyž se dá pořád chodit v šortkách, obchody se začínají plnit kozačky, baloňáky a přírodními tóny. Dneska jsem se vydala do kina na Kájínka už lehce letňo-podzimně - v šortkách s podkolenky, protože se prvního spadaného listí nemůžu dočkat!!

PS: Film byl skvělý. Ale nezdálo se vám, že od našeho slavného vězně-útěkáře Amíci trochu okopírovali Prison Break? Dokonce i ten Lincoln Barrows je mu podobný:)) Hezký konec léta všem!

A la starožitnosti

C&A metal ring, my grandpa's vintage watches,  opening Cath Kidston flower necklace, Bijoux Brigitte flower ring, Victoria's Secret vanity-bag

Cartier na Pražském Hradě (shlédnuto)

18. srpna 2010 v 23:08 | MGN |  And my support goes to..
Určitě jste o tom museli slyšet, číst, vidět! Reklamy na bezpochyby nejnákladnější a nejdražší výstavu léta v Praze jsou doslova všude. Lístky seženete na Ticketpro a pohodlně i na místě. Otvírá se v 10 ráno. Projdete bezpečnostním pásem. A pak jste skoro u zlatníka doma, procházíte se kolem vitrín se sto let starými šperky máharádži, stejně jako můžete vidět obří hadí náušnice Márii Félixové. Mysteriózní sloupkové hodiny ukazující den a noc stejně jako moře zdobených tzv. vanity case nebo špiček na cigarety jako z filmu Snídaně u Tiffanyho - jen mnohem zdobenějších, jak je pro Cartiera zvykem.

Had s diamanty