Září 2010

Cheryl Cole ve Vogue 2010/October

22. září 2010 v 21:37 | MGN |  And my support goes to..
Cheryl je chameleon. Ale takovouhle změnu můžu vymyslet fakt jen keativci z britského Vogue. Změnili tuhle trochu drsnou holku, která jezdila po turné s Black Eyed Peas a vede neformální válku s Fergie, do podoby cukrové panenky z padesátých let. A ikdyž teď zrovna padesátky neovládají návrhářská mola jako number one sezóny, určitě se na ně nezapomělo. Takže si klidně pučte kabelku s puntíkama, kteru nosila do tanečních vaše babička a vyčešte si drdol a la Brigitte B., protože pin up styl je prostě stále roztomilý!:)
Cheryl

Trochu nahý podzim:) // Be a bit nude this fall:)

19. září 2010 v 17:26 | MGN |  And my support goes to..
Ne, vážně nebudu psát o exhibicionistech roztahujících kabát v noci v parku :D Vážně ne. Tohle je článek o nejdokonalejší barvě laku na nehty tohoto podzimu a o rtěnce, kterou můžete nosit denně do školy a navíc se za ni nebudete stydět ani na prestižním plese :) Tak nějak už jsem zjistila, že mám potřebu fotit COKOLI se mi líbí a cokoliv mé oko spatří :D Jen mě štve to upravování fotek, nebaví mě to, takže mým velkým VELKÝM přáním k letošním Vánocům je zrcadlovka. Doufám, že bude Ježíšek milosrdnej a že pochopí, že opravdu nutně potřebuju mít hezké fotky :D Takže tady jsou ty fotky:
Bible.
Elle magazin, RocketDog platforms, H&M kids handbag, Louis Vuitton accessorie

Taneční!! // Dancing Lessons!!

18. září 2010 v 12:39 | MGN |  Personal daily news

Tanečníííí!! Takový strach jsem z nich měla! A mezitím jsou prostě parádní a celý týden se jich nemůžu dočkat:)!!! Máme je v neděli od půl osmé, což je tak trochu nepříhodná doba, protože se pak už nikomu nechce chodit opíjet, když je druhý den škola:D Každopádně vám musí být jasné, že mě na tanečních kromě našeho dokonalého waltzu a jiveu baví i to potaneční chystání šatů na další lekci, vždycky mi už od neděle večer visí na ramínku na skříni s botkama postavenýma vedle:) Tákže, takhle jsme vypadali:) ...
Třídně:)


Divnopárty

18. září 2010 v 1:11 | MGN |  Personal daily news
Haha. Tak tohle je hodně stará doba. Tak před třemi měsíci foceno A-iným trucujícím (prostě se rozhodl, že zneškodní blesk) mobilem, takže velká kvalita. Nejen že na té fotce jde v noci hodně vidět, nýbrž tam zaujímáme pózy jako prvotřídní modelky - jedna zabíjí komára na kotníku, druhá kdesi na koleně :D Prostě collage party na ostravský způsob:D Ale já tu fotku stejně miluju. Tak už se na to rači asi podívejte..
Ve Vrtuli někdy v červnu;)

Vygooglováno!

14. září 2010 v 17:37 | MGN |  Personal daily news
Tenhle článek bude asi nejstručnější, co jsem kdy napsala:D Děkuji!
Dneska jsem trochu projížděla různé odkazy z googlu o módě a na dama.cz jsem našla svůj historicky první doložený odkaz na můj blog! :D Teď to zní mega dětinsky, ale udělalo mi to neskutečnou radost:) xoxo


PS: Až bude více času, určitě přibudou novinky:)